Kdo jsme?

Jakub Marek

Zakladatel / Spolumajitel

USA – Kalifornie

E-mail: jakub@automotoclassic.com

Telefon: +1 (714) 200 3225

Jakub Čejpa

Spolumajitel

Česká Republika – Hradec Králové

E-mail: jakub@automotoclassic.cz

Telefon: +420 608 879 158

Neprodáváme auta, prodáváme investice, které dělají radost nejen Vaší peněžence, ale i Vám. Taková investice je často mnohem stabilnější, výhodnější a také o mnoho zábavnější než jiné investice. Zakladatel společnosti Jakub Marek a jeho nejlepší přítel a obchodní partner Jakub Čejpa jsou odpovědni za provozní a výkonné řízení Auto Moto Classic.
Společnost sídlí od roku 2017 v USA, ve městě Fountain Valley (oblast Orange County v Kalifornii).
Follow us on facebook Follow us on instagram

Komplexní služby

Najdeme nejlepší nabídku, oslovíme prodejce, prověříme, že je vše v pořádku a dohodneme koupi. Váš nový vůz umyjeme, naleštíme, zabalíme, pošleme do Evropy, vyzvedneme, rozbalíme a předáme Vám Vaši novou investici, která Vám bude dělat radost.

Diskrétnost

Auto Moto Classic poskytuje všem svým klientům při koupi, prodeji či objednání vozidla naprostou diskrétnost. Anonymita kupujícího je zajištěna při jednání s prodávajícím, zejména u drahých a exkluzivních vozidel.​

Zkušenosti a Profesionalita

Naším cílem je poskytnout zákazníkům co nejpodrobnější informace o prodávaných vozech, a proto před zveřejněním každé naší nabídky je vozidlo důkladně zkontrolováno a následně je proveden servis tak, aby nový majitel neměl žádné starosti a mohl si vůz užívat hned od koupi. U každého našeho vozidla také naleznete podrobný popis o stavu a funkčnosti včetně detailních fotografií. Pokud se rozhodnete pro nákup vozidla mimo naší nabídku, veškeré kroky od výběru vozidla, přes následnou prohlídku, sjednání kupní ceny, koupi vozu, až po samotný dovoz vozidla na smluvené místo s Vámi budeme neustále konzultovat v průběhu procesu tak, aby nedošlo k žádnému omylu nebo nedorozumění. Pokud se rozhodnete prodávat vozidlo, poskytneme Vám tyto služby také, a nabídneme vozidlo k prodeji, a to jak v Evropě, tak v USA.

Budoucnost Auto Moto Classic

Pro budoucnost naší společnosti máme v plánu otevření pobočky v srdci Evropy, ideálně v okolí Prahy nebo ve východních Čechách.

Chceme nalézt starší objekt (továrnu, statek,…), poté tento prostor přestavět na galerii / muzeum / prodejnu, kde budou vystavena všechna naše vozidla určená k prodeji. Jelikož naším záměrem není pouze prodat zákazníkovi vůz a už se s ním nikdy nesetkat, chtěli bychom zde mít připravené stylové posezení v kombinaci staré dobré Ameriky s klasickým evropským stylem, vše v duchu 60. let. Zde bychom rádi pořádali setkání klasických automobilů a motocyklů nejen pro naše klienty.

Zásady a Opatrnost

V USA, konkrétně v jižní Kalifornii, kde se nachází sídlo naší společnosti, žije mnoho nejrůznějších sběratelů klasických a historických vozů a motocyklů. Není tedy složité zde najít ke koupi zajímavá vozidla amerických značek, ale i německých, francouzských, italských a japonských. Pro Auto Moto Classic jsou důležité tři věci:

1. Vozidlo se nám musí líbit
2. Vozidlo musí být v perfektním stavu
3. Vozidlo musí být finančně dostupné pro našeho klienta

Bohužel i přesto, že většina prodejců v České republice, ale i jinde v Evropě, se bude chlubit tím, že jejich auto je z Kalifornie, tedy bez koroze a v super stavu, tak je potřeba si dát pozor. Pokud automobil pochází ze západní části Spojených států, konkrétně ze států Arizona nebo Kalifornie, což jsou velmi suché oblasti, je dobrý předpoklad, že auto bude tzv. „zdravé“ bez koroze, ale i tam se najde spousta aut, a zvlášť pak těch starých, s korozí a jinými problémy. Na to je třeba myslet před koupí daného vozu.

Pokud to člověk myslí opravdu vážně a chce dělat tuto práci kvalitně a lépe než ostatní, je potřeba tomu věnovat čas.